PROGRAMMA OPEN PODIUM

18 SEPTEMBER 14.00 UUR | AMSTELKERK

PROGRAMMA OPEN PODIUM

18 SEPTEMBER 14.00 UUR | AMSTELKERK

1. Marcus Yi Xiao Chen (7 jaar), piano
E. Grieg, Wals in a-mineur
A. Goedike, Piece in a-mineur

2. David Hakopian (8 jaar), piano
A. Khachaturyan “Andantino”
S. Prokofiev op. 65 no.10 Marche

3. Iulia Danaë Petrutoni (7 jaar), viool
A.Vivaldi, Concerto in a-mineur, 1e deel
Begeleid door Kana Yamaguchi

4. Olivier Hillebrand (7 jaar), piano
L. van Beethoven, Sonatine in G-Majeur

5. Thymen Hillebrand (6 jaar), piano
Muzette, componist onbekend 

6. Olivier en Thymen Hillebrand, piano
De Heks, componist onbekend

7. Bento van Grieken (9 jaar), piano
J. Williams, Hedwig’s Theme (uit Harry Potter)

8. Emanuel Akopian (7 jaar), viool
F. Borowski, Adoration in D-Majeur
Begeleid door Meline Yeghoyan

9. Laurie Manneke (11 jaar), piano
L. van Beethoven, Sonatine in G-Majeur, Romance
B.Bartok, Hongaards Volkslied in a-mineur

10. Amaira Arora (10 jaar), piano
B. Crain, A simple life

11. Janne de Waard (13 jaar), piano
R. Schumann, Drie Romances No.1, op.28

12. Mishka Kaur (11 jaar), piano
M. Leaf, Sea voyage

13. Duo Doublereed
Julia Burkali (11 jaar), hobo and Leonard Burkali (14 jaar), fagot
L. Burkali, Fanfare
F. Garnier, Sonate
E. Bozza, Contrastes II

14. Maxi Smit (12 jaar), piano
F. Chopin, Polonaise in g-mineur, Op.posth., no.2
A. Khachaturian, Sonatine in C-majeur, 1 deel, Allegro giocoso

15. Nicolas Pontus (12 jaar), viool
J. Gabriel-Marie, La Cinquantaine
Begeleid door Kana Yamaguchi

16. Elina Sofie Jansen (13 jaar), piano
F. Chopin, Prelude in e-mineur, Op.28, no.4
M. Dvorak, Jazz etude in C-majeur

17. Henry Giesbertz (16 jaar), piano
C. Debussy, La cathédrale engloutie
S. Wedgwood, Shark Soup

18. Floris Paul Frederik Poppe (15 jaar), viool
H. Wieniawski, Polonaise Brilliante, A-majeur, Op.21
Begeleid door Irina Kolesnikova

>

19. Yulianna Beziazychna (8 jaar), piano
C. Debussy, Jumbo’s Lullaby uit Children’s corner
C. Debussy, Golliwogg’s cake walk uit Children’s corner

20. Lucia Ostos (10 jaar), piano
C. Goldston, Enchanted stream

21. Vera Vasilyeva (11 jaar), piano
A. Kchachaturian, Muzikale schilderij

22. Christian Akopian (12 jaar), cello
F. Mendelssohn, Lied Ohne Worte, Op.109 in D-Majeur
Begeleid door Meline Yeghoyan

23. Vicky Yan (15 jaar), piano
B. Bartok, Rondo

24. Ela Yalcin (10 jaar), harp
L. Wood, Two guitars
B. Andres, Muscade

25. Daniël Snaterse  (17 jaar), piano
R. Schumann, Arabesque

26. Reo Pramana (12 jaar), piano
P. Tsjaikovski, The Seasons Op.37a No.4 – April “Snowdrop”

27. Aylien Wartanian, (13 jaar), piano
C. Debussy, Clair de lune

28. Sofiia Krasnozhon (11  jaar), piano
A. Skrjabin, Poémes Op.32, Nr.1&2

Excellence afdeling
Muziekschool Amsterdam presenteert:

29. Timur Yusupov (8 jaar), viool
J.B. Accolay, Concerto in a-mineur
Begeleid door Nicholas Papadimitriou, piano

30. Nicholas van Kogelenberg (8 jaar), viool
C. Dancla, Solo de Cobcert nr. 1
Begeleid door Nicholas Papadimitriou

31. Hidde Vos (14 jaar), cello
G. Fauré, Elégie
Begeleid door Nobuko Takahashi

32. Itai Givony (16 jaar), piano
F. Chopin, Nocturne, Op.9, nr.1

33. Claudio César García Dueñaz (15 jaar), piano
W.A. Mozart, Fantasie in d-mineur K 397

***

34. Elizabeth Ruhadze (14 jaar), viool & Yasumi Meijer (16 jaar), piano
J. Massenet, Meditation

35. Elizabeth Ruhadze (14 jaar), viool
M. Bruch, vioolconcert in G-Majeur, nr.1, 2de deel
Begeleid door Vital Stahievitch

>

1. Marcus Yi Xiao Chen (7 jaar), piano
E. Grieg, Wals in a-mineur
A. Goedike, Piece in a-mineur

2. David Hakopian (8 jaar), piano
A. Khachaturyan “Andantino”
S. Prokofiev op. 65 no.10 Marche

3. Iulia Danaë Petrutoni (7 jaar), viool
A.Vivaldi, Concerto in a-mineur, 1e deel
Begeleid door Kana Yamaguchi

4. Olivier Hillebrand (7 jaar), piano
L. van Beethoven, Sonatine in G-Majeur

5. Thymen Hillebrand (6 jaar), piano
Muzette, componist onbekend

6. Olivier en Thymen Hillebrand, piano
De Heks, componist onbekend

7. Bento van Grieken (9 jaar), piano
J. Williams, Hedwig’s Theme (uit Harry Potter)

8. Emanuel Akopian (7 jaar), viool
F. Borowski, Adoration in D-Majeur
Begeleid door Meline Yeghoyan

9. Laurie Manneke (11 jaar), piano
L. van Beethoven, Sonatine in G-Majeur, Romance
B.Bartok, Hongaards Volkslied in a-mineur

10. Amaira Arora (10 jaar), piano
B. Crain, A simple life

11. Janne de Waard (13 jaar), piano
R. Schumann, Drie Romances No.1, op.28

12. Mishka Kaur (11 jaar), piano
M. Leaf, Sea voyage

13. Duo Doublereed
Julia Burkali (11 jaar), hobo and Leonard Burkali (14 jaar), fagot
L. Burkali, Fanfare
F. Garnier, Sonate
E. Bozza, Contrastes II

14. Maxi Smit (12 jaar), piano
F. Chopin, Polonaise in g-mineur, Op.posth., no.2
A. Khachaturian, Sonatine in C-majeur, 1 deel, Allegro giocoso

15. Nicolas Pontus (12 jaar), viool
J. Gabriel-Marie, La Cinquantaine
Begeleid door Kana Yamaguchi

16. Elina Sofie Jansen (13 jaar), piano
F. Chopin, Prelude in e-mineur, Op.28, no.4
M. Dvorak, Jazz etude in C-majeur

17. Henry Giesbertz (16 jaar), piano
C. Debussy, La cathédrale engloutie
S. Wedgwood, Shark Soup

18. Floris Paul Frederik Poppe (15 jaar), viool
H. Wieniawski, Polonaise Brilliante, A-majeur, Op.21
Begeleid door Irina Kolesnikova

19. Yulianna Beziazychna (8 jaar), piano
C. Debussy, Jumbo’s Lullaby uit Children’s corner
C. Debussy, Golliwogg’s cake walk uit Children’s corner

20. Lucia Ostos (10 jaar), piano
C. Goldston, Enchanted stream

21. Vera Vasilyeva (11 jaar), piano
A. Kchachaturian, Muzikale schilderij

22. Christian Akopian (12 jaar), cello
F. Mendelssohn, Lied Ohne Worte, Op.109 in D-Majeur
Begeleid door Meline Yeghoyan

23. Vicky Yan (15 jaar), piano
B. Bartok, Rondo

24. Ela Yalcin (10 jaar), harp
L. Wood, Two guitars
B. Andres, Muscade

25. Daniël Snaterse  (17 jaar), piano
R. Schumann, Arabesque

26. Reo Pramana (12 jaar), piano
P. Tsjaikovski, The Seasons Op.37a No.4 – April “Snowdrop”

27. Aylien Wartanian, (13 jaar), piano
C. Debussy, Clair de lune

28. Sofiia Krasnozhon (11  jaar), piano
A. Skrjabin, Poémes Op.32, Nr.1&2

Excellence afdeling
Muziekschool Amsterdam presenteert:

29. Timur Yusupov (8 jaar), viool
J.B. Accolay, Concerto in a-mineur
Begeleid door Nicholas Papadimitriou, piano

30. Nicholas van Kogelenberg (8 jaar), viool
C. Dancla, Solo de Cobcert nr. 1
Begeleid door Nicholas Papadimitriou

31. Hidde Vos (14 jaar), cello
G. Fauré, Elégie
Begeleid door Nobuko Takahashi

32. Itai Givony (16 jaar), piano
F. Chopin, Nocturne, Op.9, nr.1

33. Claudio César García Dueñaz (15 jaar), piano
W.A. Mozart, Fantasie in d-mineur K 397

***

34. Elizabeth Ruhadze (14 jaar), viool & Yasumi Meijer (16 jaar), piano
J. Massenet, Meditation

35. Elizabeth Ruhadze (14 jaar), viool
M. Bruch, vioolconcert in G-Majeur, nr.1, 2de deel
Begeleid door Vital Stahievitch

>

Geniet u ook zo van de magie van Klassiek op het Amstelveld?
Word vriend of doneer. Hartelijk dank!

Geniet je ook zo van de magie van Klassiek op het Amstelveld? Word vriend of doneer. Hartelijk dank!

Contact

Stichting KOHA
Amstelveld 1
1017 JD  Amsterdam

info@klassiekophetamstelveld.nl

Voor PR aanvragen neem contact op met:
syrta@artpublicity.nl

 

ondersteun jong klassiek talent

en word een vriend van koha

                      Copyright KOHA 2022